влевовправо

Лезо OLFA SKB-8/10B для ножа SK-8 (10 шт.)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 03717
185 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
+380 (95) 552-99-88
Vodafone
- +380 (68) 552-99-88Kyivstar
- +380 (73) 552-99-88lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
OLFA SKB-8/10B
Двостороннє багатофункціональне лезо. Виготовлено з високоякісної інструментальної сталі та заточується під спеціально підібраним кутом, що забезпечує тривалий термін експлуатації. Леза призначені для професійного застосування. Мають підвищений ресурс, забезпечують тривалу та якісну роботу. Застосовуються для розрізання термозбіжної плівки, пластикових стрічок, стрейч-стрічки, гуми, шкіри, нейлону, картону, різних видів пакувальних плівок, при будівельних роботах та в художніх промислах.

Характеристики:
- Має подвійний кут заточування;
- Довжина леза 54 мм, ширина 17.8 мм, товщина 0.4 мм;
- Поставляється у пластиковому контейнері, у блістерній упаковці;
- 10 штук в упаковці;
- Призначені для ножа SK-8.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Olfa |
| Країна виробник | Японія |
| Кількість сегментів | 1 шт. |
| Довжина | 54 мм |
| Ширина | 17.8 мм |
| Товщина | 0.4 мм |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Стан | Новий |
- Ціна: 185 ₴/упаковка


