влевовправо

Полірувальна машинка ексцентрикова LEOMIX LPX-9/150
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 03342
3 466 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 552-99-88
Vodafone
- +380 (68) 552-99-88Kyivstar
- +380 (73) 552-99-88lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Інформація для замовлення
Ексцентрикова полірувальна машинка LEOMIX LPX-9/150
Апарат працює від мережі 220 В. Корпус виготовлений із високотехнологічного пластику з прогумованими вставками, завдяки яким машинка зручно лежить у руці, не ковзає.
Машинка Leomix LPX-9/150 способна розвивати високу потужність, максимум до 900 Вт. Ще один плюс девайса — регулювання швидкості. Полірувальний круг може обертатися зі швидкістю від 2100 до 5000 обертів за хвилину. Додатково на корпусі є кнопка вмикання/вимикання безперервної роботи.
| Характеристики | |
| Клас | Побутовий |
| Двигун | Електричний |
| Потужність | 900 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 5000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Регулювання обертів | Є |
| Вага | 1.9 кг |
| Напруга | 220 В |
- Ціна: 3 466 ₴


