влевовправо

Фен із двома режимами температури LEOMIX LF-2/580
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 03343
990 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 552-99-88
Vodafone
- +380 (68) 552-99-88Kyivstar
- +380 (73) 552-99-88lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фен LEOMIX LF-2/580
Апарат працює від мережі 220 В. Однією з переваг моделі є невеликий розмір. Корпус виготовлений із високотехнологічного пластику з прогумованими вставками, завдяки яким фен зручно лежить у руці, не ковзає.
У комплекті 4 насадки та скребок із ручкою.
Фен має два температурні режими:
- I температурний режим — 380 °C
Об'єм повітряного потоку — 300 л/хв - II температурний режим — 580 °C
Об'єм повітряного потоку — 500 л/хв
| Характеристики | |
| Клас | Побутовий |
| Двигун | Електричний |
| Потужність | 1800 Вт |
| Максимальна температура | 580 °C |
| Мінімальна температура | 380 °C |
| Регулювання температури (механічна) | Є |
| Частота | 50 Гц |
| Напруга | 220 В |
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Виробник | Leomix |
| Максимальна робоча температура | 580 град. |
| Максимальний об'єм повітря | 500 літр/хв |
- Ціна: 990 ₴


