влевовправо

Фен із цифровим дисплеєм і контролем температури LEOMIX LF-3/680 LED
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 03344
1 890 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 552-99-88
Vodafone
- +380 (68) 552-99-88Kyivstar
- +380 (73) 552-99-88lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фен LEOMIX LF-2/580
Апарат працює від мережі 220 В. Однією з переваг моделі є невеликий розмір. Корпус виготовлений із високотехнологічного пластику з прогумованими вставками, завдяки яким фен зручно лежить у руці, не ковзає.
Об'єм повітряного потоку: I 120, II 240, III 360, IV 480, V 550
У комплекті 4 насадки та скребок із ручкою.
Фен має три температурні режими:
- Температура 50 °C, об'єм повітряного потоку 120-550 л/хв;
- Температура 50-630 °C, об'єм повітряного потоку 120-550 л/хв;
- Температура 50-630 °C, об'єм 550 л/хв.
| Характеристики | |
| Клас | Побутовий |
| Двигун | Електричний |
| Потужність | 2000 Вт |
| Максимальна температура | 630 °C |
| Мінімальна температура | 50 °C |
| Регулювання температури | Є |
| Частота | 50 Гц |
| Напруга | 220 В |
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Виробник | Leomix |
| Максимальна робоча температура | 630 град. |
| Максимальний об'єм повітря | 550 літр/хв |
- Ціна: 1 890 ₴


