влевовправо

Scangrip Multimatch R - Лампа робочого освітлення на акумуляторі
- В наявності
- Оптом і в роздріб
5 923 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 552-99-88
Vodafone
- +380 (68) 552-99-88Kyivstar
- +380 (73) 552-99-88lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Scangrip Multimatch R
Потужна лампа робочого освітлення на акумуляторі.
Має високу якість передачі кольорів, що забезпечує світловий потік до 1200 люмен і новітньою технологією All Daylight.
All Daylight - функція, що дає можливість вибору між 5 різними колірними температурами. А функція 5-ступінчастого діаметра дозволяє регулювати світло на п'ять різних рівнів в залежності від роботи, що виконується.
Завдяки вбудованій ручці для перенесення лампу зручно тримати. Також оснащена потужними вбудованими магнітами для гнучкого монтажу.
Вбудований блок живлення з USB-роз'ємом дозволяє заряджати мобільні пристрої.
Додаткова інформація:
| Джерело світла | високоефективний світлодіод COB |
| Спрямоване світло на відстані 0.5 м (режим 1/режим 2) | 1250-2500 люкс |
| Світловий потік (режим 1/режим 2) | 600-1200 люменів |
| Час роботи | 10 год |
| Час заряджання | 3.5 год |
| Батарея | Літій-іонна акумуляторна, 3.7 В / 6000 мАг |
| Ступінь захисту | IK07, IP67 |
| Енергоспоживання | 16.5 Вт |
| Робоча напруга | 240 В |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scangrip |
| Країна виробник | Данія |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип діода | COB |
| Тип ліхтаря | Налобний |
- Ціна: 5 923 ₴



